Proje Açıklaması

Collagen Serum
Yüz Serumu
50 ml.e

İçeriğindeki kolajen cildinizin daha canlı ve dolgun görünmesine yardımcı olur. Hyaluronik asit ile su kaybının kontrolünü sağlayarak cildin uzun süreli nemli kalmasını sağlar. Cildinize daha sıkı ve parlak bir görünüm kazandırır. Cilt tarafından kolayca emilir.

İÇİNDEKİLER:

Aqua, Collagen, Glycereth-26, Propylene Glycol, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Hydroxyethylcellulose, Sorbitol, Sodium Benzoate, Panthenol, Alcohol Denat., Parfum, Potassium Sorbate, 3-O-Ethyl Ascorbic Acid, Hyaluronic Acid, Coumarin, Linalool, Limonene, Benzyl Salicylate, Hexyl Cinnamal

KULLANIM ŞEKLİ:

Temizlenmiş yüzünüze ve boynunuza, damlalık ile 3-4 damla damlatarak hafif masajlar eşliğinde uygulayın. Durulama yapmayınız.

UYARILAR:

Sadece harici kullanım içindir. Göz ile temas ettirmeyiniz, temas etmesi halinde bol su ile yıkayınız. Çocukların ulaşamayacakları yerlerde muhafaza ediniz. 25⁰C’nin altında ısı ve ışıktan koruyarak muhafaza ediniz. Ürün içinde yer alan herhangi bir maddeye alerjiniz varsa kullanmayınız. Kullanım öncesi bilek içi testi yapınız. Yetişkinler içindir.

İLAÇ DEĞİLDİR.

Serin yerde ağzı kapalı olarak muhafaza ediniz.