Proje Açıklaması

Nar Çekirdeği Kremi
Natural
45 ml.e

World Golden Nar Çekirdeği Kremi- Yüz Bakım Kremi: World Golden Nar Çekirdeği Kremi, içeriğindeki Nar Çekirdeği Yağı, Jojoba Yağı ve B5 Vitamini ile cildinizin zamanla kaybettiği elastikiyeti ve nemi geri kazandırmaya yardımcıdır. Cildin nemli, yumuşak ve pürüzsüz tutulmasını sağlar. Tazeleyici etki yaratarak cildinize canlılık kazandırır, uzun süre cildinizin nemli ve bakımlı kalmasını destekler.

İÇİNDEKİLER:

Aqua, Stearic Acid, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Ethylhexyl Stearate, Panthenol, Punica Granatum Seed Oil, Polysorbate 20, Phenoxyethanol, Paraffinum Liquidum, Peg-100 Stearate, Glycerin,Simmondsia Chinensis Seed Oil, Dimethicone, Propylene Glycol, Parfum, Triethanolamine, Carbomer, Lanolin, Edta, Benzyl Salicylate, Citral, Citronellol,
Coumarin, Geraniol, Limonene, Linalool.

KULLANIM ŞEKLİ:

Temizlenmiş yüz, boyun, dekolte bölgesine parmak uçlarınızla nazikçe
masaj yaparak uygulayınız.

UYARILAR:

Sadece harici kullanım içindir. Göz ile temas ettirmeyiniz, temas etmesi halinde bol su ile yıkayınız. Çocukların ulaşamayacakları yerlerde kapağı sıkıca kapalı şekilde saklayın. 25⁰C’nin altında ısı ve ışıktan koruyarak muhafaza ediniz. Kullanım öncesi bilek içi testi yapınız. İçinde yer alan herhangi bir hammaddeye alerjiniz varsa kullanmayınız. Yetişkinler içindir.

İLAÇ DEĞİLDİR.

Serin yerde ağzı kapalı olarak muhafaza ediniz.