Proje Açıklaması

Salyangoz Kremi
Natural
50 ml.e
İÇİNDEKİLER:

Aqua, Ethylhexyl Stearate, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Peg-100 Stearate, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Dimethicone, Allantoin, Panthenol, Phenoxyethanol, Carbomer, Ethylhexylglycerin, Sesamum Indicum Seed Oil, Prunus Armeniaca Kernel Oil, Calendula Officinalis Flower Oil, Triethanolamin, EDTA

UYGULAMA:

Yüze veya vücudun istenilen bir bölgesine, cilt temizlendikten sonra World Golden Salyangoz Kremi günde iki veya üç defa az miktarda, ince bir tabaka halinde, tamemen emilene kadar masaj yaparak uygulayınız. Tüm cilt tipleri için uygundur. Cilt tarafından hızla emilir. İçerdiği kayısı badem susam aynısefa özleri ve Provitamin B-5 ile cilt bakımınızı destekler. Haricen kullanılır. Kullandığınız her yeni üründe oldğu gibi World Golden Salyanğoz Kremi de kullanmadan önce bileğinizin iç tarafında alerji riskine karşı test etmeniz önerilir.

SAKLAMA KOŞULLARI:

Çocukların ulaşmayacakları yerde ve oda sıcaklığında saklayınız. Ürünü güneş ışığından ve ısıdan uzak tutunuz. Serin ve kuru yerde, ağzı sıkıca kapalı olarak saklamanız önerilir.

İLAÇ DEĞİLDİR.

Serin yerde ağzı kapalı olarak muhafaza ediniz.