Proje Açıklaması

Phantenol

World Golden Panthenol Nemlendirici Vücut Spreyi, yüksek oranda Panthenol içerir. Aynı Sefa Yağı, Tatlı Badem Yağı, Aloe Vera ve E vitamini ile güçlendirilmiş olan ürün, özel formülüyle yoğun ve uzun süreli nem sağlamaya yardımcı olur. Sprey olarak formüle edilen ürün; pürüzsüz dokusu ile kolay uygulanabilir ve yağ tabakası bırakmadan hızla emilir.

İÇİNDEKİLER:

AQUA, BUTANE, PANTHENOL, ISOBUTANE, PROPANE, GLYCERIN, PARAFFINUM LIQUIDUM, POLYSORBATE 20, CETEARYL ALCOHOL, UREA, ALOE BARBADENSIS LEAF EXTRACT, PHENOXYETHANOL, GLYCERYL STEARATE, PEG-100 STEARATE, PROPYLENE GLYCOL, CETYL ALCOHOL, PARFUM, PRUNUS AMYGDALUS DULCIS OIL, TOCOPHERYL ACETATE, CALENDULA OFFICINALIS FLOWER OIL, CARBOMER, ETHYLHEXYLGLYCERIN, HYDROXYISOHEXYL 3-CYCLOHEXENE CARBOXALDEHYDE, BUTYLPHENYL METHYLPROPIONAL, LINALOOL, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, GERANIOL, HYDROXYCITRONELLAL.

KULLANIM ŞEKLİ:

Her uygulama öncesi ürünü iyice çalkalayınız.
Cilt yüzeyine 10-15 cm uzaktan sürekli hareketle püskürtünüz.
Cildinizi anında nemlendirmek için hızla yayın.

UYARILAR:

Kutu basınçlıdır. Kullandıktan sonra dahi delmeyiniz ve yakmayınız. Kutuyu ateşe atmayınız. Alev üzerine ve akkor halindeki cisimlere püskürtmeyiniz. Güneş ışığından koruyunuz ve 50⁰C üzerindeki sıcaklıklarda bırakmayınız. Ürün yanıcıdır, solumayınız. Tutuşturucu kaynaklardan ve sigaradan uzak tutunuz. Çocukların ulaşamayacağı yerde ve oda sıcaklığında muhafaza ediniz. Gözle temas ettirmeyiniz. Gözle temas halinde
derhal bol su ile yıkayınız.

İLAÇ DEĞİLDİR.

Serin yerde ağzı kapalı olarak muhafaza ediniz.